NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanioji rozetė Wifi Avatto N-WOT10-USB-B TUYA USB USB-C (juoda)

Išmanioji rozetė Wifi Avatto N-WOT10-USB-B TUYA USB USB-C (juoda)
Teirautis
Išmanioji rozetė Wifi Avatto N-WOT10-USB-B TUYA USB USB-C (juoda)
21.82€
Be mokesčių: 21.82€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: N-WOT10-USB-B
  • Prekės kodas: 47956

Išmanusis „WiFi“ sieninis lizdas „Avatto N-WOT10-USB-B TUYA USB USB-C“ (juodas)

Dabar galite dar patogiau naudoti pasirinktus įrenginius savo namuose. Išmanusis „Avatto“ lizdas leis juos valdyti nuotoliniu būdu, naudojant „TUYA/Smart Life“ programėlę arba „Google Assistant“/„Amazon Alexa“ balso asistentus. Jame taip pat yra 2 prievadai – USB-A ir USB-C, kurie leidžia įkrauti, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. Be to, gaminys jungiasi per Wi-Fi ir jį labai lengva įdiegti.

Avatto/N-WOT10-USB-B/9

Galimi papildomi prievadai

Mėgaukitės greitu ir patogiu įrenginių įkrovimu. N-WOT10-USB-B turi 2 prievadus – USB-C ir USB-A. Tai reiškia, kad jums nereikės naudoti papildomų įkroviklių ir užimti kelių lizdų vien tam, kad įkrautumėte dalį įrangos – dabar galite tiesiogiai prijungti planšetinį kompiuterį ar telefoną. Produktas suteikia iki 20 W įkrovimo galią ir palaiko tokius standartus kaip QC 3.0+, FCP ir AFC – nelaukite per ilgai, kol išmanusis telefonas vėl bus paruoštas naudoti!

Avatto/N-WOT10-USB-B/2

Nuotolinis valdymas iš išmaniojo telefono

Neatsimenate, ar prieš išeidami iš namų išjungėte įrenginį? Dabar tai galite padaryti su savo išmaniuoju telefonu! Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti savo lizdą prie TUYA/Smart Life programėlės – tai padarę įgysite galimybę nuotoliniu būdu įjungti ir išjungti pasirinktus prietaisus. Jei norite, taip pat pasidalykite savo prietaisais su kitais namų ūkio nariais, kad jie taip pat galėtų patogiai juos valdyti nuotoliniu būdu.

Avatto/N-WOT10-USB-B/1

Daug papildomų galimybių

Naudokitės laikmačio funkcija, paruoškite darbo grafiką arba prijunkite daugiau išmaniųjų įrenginių ir automatizuokite jų veikimą. Tokiu būdu, pavyzdžiui, galite nustatyti, kad kavos virimo aparatas automatiškai įsijungtų, kai atsikeliate iš lovos, o šviesa išsijungtų 7:30, kai išeisite į darbą. Taip pat galima sugrupuoti pasirinktus prietaisus.

Avatto/N-WOT10-USB-B/5

Valdymas balsu

Dabar tereikia trumpos komandos pasukti konkretus prietaisas įjungtas arba išjungtas – jums net nereikia pajudėti iš savo sėdynės! „Nest“ suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ išmaniaisiais asistentais. Taigi galite patogiai valdyti savo balsu. Ar guli lovoje ir reikia išjungti šviesą? Sėdi ant sofos ir nori įsijungti televizorių? O gal jūsų rankos užimtos gaminant maistą ir jums reikia įjungti kokį nors prietaisą? Su Avatto visa tai tampa daug lengviau!

Avatto/N-WOT10-USB-B/8

Patobulintas dizainas

Avatto lizdas bus naudojamas ne tik namuose, bet ir taip pat, pavyzdžiui, biure ar viešbutyje. Jis išsiskiria patvariu dizainu – jame sumontuota grūdinto stiklo plokštė, kuri yra atspari įbrėžimams ir lengvai valoma. Įrenginio įdiegimas taip pat nesukels jums problemų. Be to, lizdas turi specialų saugos užraktą – jis taip pat pravers ten, kur yra vaikai. Jis taip pat gali prisiminti paskutinius nustatymus ir atkurti juos po galimo elektros energijos tiekimo sutrikimo.

Avatto/N-WOT10-USB-B/4

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Gosund Modelis: EP8
Gosund EP8 Wi-Fi išmanusis kištukasGosund EP8 kištukas leis įprastą buitinę techniką namuose paversti išmaniaisiais įrenginiais. Tai leidžia nuotolini..
8.55€
Be mokesčių:8.55€
Į krepšelį
Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: OT02-EU
Išmanusis kištukas WiFi Avatto OT02-EU TUYAWi-Fi išmanusis lizdas leidžia nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius. Valdymą palengvina pr..
8.19€
Be mokesčių:8.19€
Teirautis
Išmanioji rozetė Wifi Avatto N-WOT10-EU-B TUYA (juoda)
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WOT10-EU-B
Išmanusis WiFi sieninis lizdas Avatto N-WOT10-EU-B TUYA (juodas)Sukurkite sau išmanųjį namą, kuriame gerai gyvenate. „Avatto“ išmanusis sieninis lizda..
11.98€
Be mokesčių:11.98€
Teirautis
Išmanioji rozetė Wifi Avatto N-WOT10-USB-W TUYA USB USB-C (balta)
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WOT10-USB-W
Išmanusis WiFi sieninis lizdas Avatto N-WOT10-USB-W TUYA USB USB-C (baltas)Dabar galite dar patogiau naudoti pasirinktus įrenginius savo namuose. Išma..
19.85€
Be mokesčių:19.85€
Teirautis
Išmanioji rozetė Wifi Avatto N-WOT10-EU-W TUYA (balta)
Teirautis
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WOT10-EU-W
Išmanusis WiFi sieninis lizdas Avatto N-WOT10-EU-W TUYA (baltas)Sukurkite sau išmanųjį namą, kuriame gerai gyvenate. „Avatto“ išmanusis sieninis lizda..
17.28€
Be mokesčių:17.28€
Teirautis