NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU

Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU
Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU
Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU
Teirautis
Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU
Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU
Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU
Išmanioji rozetė WiFi Avatto OT-02-EU
8.19€
Be mokesčių: 8.19€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Avatto
  • Modelis: OT02-EU
  • Prekės kodas: 43135

Išmanusis kištukas WiFi Avatto OT02-EU TUYA

Wi-Fi išmanusis lizdas leidžia nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius. Valdymą palengvina programėlė (Smart Life, Tuya) ir balso komandos (Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice). Tai leidžia kurti darbo grafikus, nustatyti laikmačius ir valdyti įrenginius grupėse. Be to, jame yra saugos funkcijų, todėl galite saugiai naudotis.

 

Daugiau galimybių su programa

Dabar svarbiausią informaciją galite pasiekti po ranka. Išmanusis „Avatto Wi-Fi“ lizdas suderinamas su programėlėmis „Tuya“ ir „Smart Life“ – iš ten galėsite valdyti savo įrenginius, kad ir kur būtumėte. Vos keliais paspaudimais galite įjungti / išjungti prietaisus, nustatyti tvarkaraštį arba koreguoti nustatymus.

 

Tinkinkite jo veikimą pagal savo poreikius

Suplanuokite savo išmaniųjų prietaisų darbą. Pavyzdžiui, programėlėje galite nustatyti, kad kavos virimo aparatas ruoštų kavą 7:00 val., o šviesa jūsų bute išsijungtų 23:00 val. kai eini miegoti. Be to, galima įjungti laikmatį, kuris automatiškai išsijungs pasirinktą įrenginį po jūsų nurodyto laiko.

 

Balso kontrolė

Kitas OT02-EU privalumas – valdymo balsu funkcija. „Avatto“ išmanusis lizdas yra suderinamas su „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir „Yandex Alice“ ir kt. Tai leidžia tinkinti savo įrenginių veikimą paprastomis balso komandomis. Jums nebereikia keltis nuo sofos, kad išjungtumėte šviesą.

 

Įrenginio dalijimosi funkcija

Taip pat galima suteikti kitiems namų ūkio nariams prieigą prie OT02-EU. Tereikia į programėlę įtraukti pasirinktą įrangą ir pasidalinti ja su kitais vartotojais. Dėl to jūsų artimieji gali patogiai naudotis kavos aparatu ar išjungti šviesą, kai tai pamiršta išėję iš namų.

 

Apgalvotas dizainas

„Avatto“ išmanusis lizdas sukurtas taip, kad juo naudotis būtų patogu ir saugu. Dėl atminties funkcijos įrenginys užregistruos paskutinius naudotus nustatymus dingus elektrai. Be to, apsauga nuo perkrovos neleidžia sugadinti prietaisų, o grupinio valdymo funkcija palengvina naudojimą. Taip pat galite valdyti atskirų įrenginių energijos suvartojimą.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Gosund Modelis: SP211
Dvigubas išmanusis „WiFi“ kištukasGosund SP211 lizdas suteikia galimybę prie maitinimo šaltinio prijungti du skirtingus įrenginius ir taip sukurti išm..
12.43€
Be mokesčių:12.43€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: SP1
Valdykite, kad ir kur būtumėteGosund SP1 yra išmanusis lizdas su ES kištuku. Per aplikaciją galime valdyti apšvietimą ar kitus buitinius įrenginius ti..
9.18€
Be mokesčių:9.18€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: SP111
Dirbkite, kad ir kur būtumėteGosund SP111 yra 3680 W išmanusis lizdas su ES kištuku. Naudodamiesi programėle galime valdyti apšvietimą ar kitą buitinę..
10.69€
Be mokesčių:10.69€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: EP8
Gosund EP8 Wi-Fi išmanusis kištukasGosund EP8 kištukas leis įprastą buitinę techniką namuose paversti išmaniaisiais įrenginiais. Tai leidžia nuotolini..
8.55€
Be mokesčių:8.55€
Į krepšelį